Polacy w Holandii

KPN zrywa współpracę z call center

23 czerwca 2026 · De Stentor

Telekomunikacyjny gigant KPN zakończył współpracę z zewnętrznymi call center, które dzwoniły do klientów bez ich zgody, oferując nowe abonamenty. Decyzja ta jest odpowiedzią na liczne skargi klientów, którzy czuli się nękani przez niechciane telefony.

KPN podjęło działania, aby chronić konsumentów, w tym Polaków mieszkających w Holandii, którzy również mogli paść ofiarą tych praktyk.

Dlaczego to ważne?

Nielegalne praktyki sprzedażowe są problemem na rynku telekomunikacyjnym, a decyzja KPN jest krokiem w dobrą stronę. Warto, aby konsumenci mieli świadomość swoich praw i nie obawiali się zgłaszać podobnych incydentów.

„Konsument nie powinien być narażony na niechciane telefony i poczuć się bezpiecznie w swoim domu” - przedstawiciel KPN.

Polacy w Holandii, którzy korzystają z usług KPN, mogą teraz odetchnąć z ulgą, wiedząc, że ich telekomunikacyjny dostawca dba o ich interesy.

holandia.app - aplikacja dla Polaków w Holandii